شنبه 5 بهمن 1398 | Saturday 25 January 2020

علی رغم جوان گرایی صورت گرفته، در اختیار نداشتن برخی بازیکنان تاثیر گذار اطمینان دارم می توانیم با همین تیم کاملا بومی فوتسال دختران کرمان را برای چند سال بیمه کنیم، ما برای رسیدن به هدفمان می جنگیم و مبارزه می کنیم.

 

 

سعیده ایرانمنش سرمربی تیم فوتسال دختران مس کرمان در گفت وگو اختصاصی با سایت خبری کرمان ورزش پیرامون نتایج تیمش اظهار داشت: برابر تیم ورامین بازی قابل قبولی ارایه کردیم، بازیکنان ما در مسابقات گذشته اشتباهاتی داشتند، اما در نهایت توانستیم اشتباهات مان را اصلاح کنیم و به خواسته هایمان برسیم.

 

وی افزود: ورامین تیم باتجربه ای بود، سبک بازی  آن ها فیزیکی و درگیرانه ای بود، اما در نهایت با گل های خوب و با کسب 3 امتیاز این دیدار را به سود خود به پایان رساندیم.

 

سرمربی تیم دختران مس بیان داشت:  پیش از این هم گفته ام، واقعا  کار سختی پیش رو داریم، باید صبوری کنیم ، تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است، ما یک تیم کاملا بومی هستیم، در این هفته ها جای خالی خانم انجم شعاع در تیم ما احساس می شود، اما بیدی نیستیم که با این باد ها بلرزیم!

 

ایرانمنش تصریح کرد: برای رسیدن به هدفمان می جنگیم، مبارزه می کنیم و این موضوع را در سال های اخیر ثابت کرده ایم، امیدوارم با جوان گرایی صورت گرفته تا چند سال آینده فوتسال دختران کرمان را بیمه کنیم.

 

وی در خصوص دیدار هفته آینده تیمش در برابر تیم پارس آرا شیراز گفت: ما هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم، هدف ما از سفر به شیراز گرفتن 3 امتیاز از این مسابقه است، خوشبختانه شرایط  تیمی ما بازی به بازی بهتر از قبل شده است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

 

ایرانمنش در ادامه با بیان اینکه بازیکنان تیمش نیازمند حمایت بیشتری هستند، اظهار داشت: دختران ما به حمایت واقعی نیاز دارند، حمایت و نگاه ویژه ای که روحیه و اعتماد به نفس شان را دوچندان کند، نگاهی که متاسفانه به نسبت سایر شهرها در کرمان کمتر شاهد آن هستیم.

 

وی ادامه داد: دختران ما باید بدانند که توانایی انجام دادن کارهای سخت را دارند، این مسائل کار ما را جدا از مسائل فنی به سمت و سوی مسائل روحی و روانی نیز سوق می دهد ، البته این مسائل در کرمان هوادار چندانی ندارد و به همین واسطه دختران ما یا از کرمان متواری هستند و یا در شهرهای دیگری زندگی موفقی دارند.

 

ایرانمنش تصریح کرد: ما به دختران قوی، توانا و جنگ جویی نیاز داریم، دخترانی که از آن ها حمایت آنچنانی نمی شود، اما شایستگی های زیادی دارند، امیدوارم جدا از مسائل ورزشی، با این تیم در موضوعات فرهنگی و اجتماعی دختران و زنان تاثیر گذار باشیم.

 

 

آخرین اخبار

تبلیغات

Template Design:Dima Group