شنبه 5 بهمن 1398 | Saturday 25 January 2020

تیم فوتسال جوانان شهرداری سیرجان با درخشش در مسابقات قهرمانی استان و با پشت سر گذاشتن همه رقبایش به عنوان قهرمانی رسید.

 

 

مسابقات فوتسال بانوان استان در رده سنی جوانان در شهریورماه برگزارشد. این دوره از مسابقات با شرکت هشت تیم کمیل کرمان، شهرداری سیرجان، فرداد جیرفت، شهرداری بم، شهید صادقی زرند، آرزم رفسنجان، شهرداری بردسیر و مس خاتون آباد شهربابک به میزبانی بردسیر برگزار شد.

تیم ها دراین دوره از مسابقات به دو گروه الف و ب تقسیم شدند که در گروه الف فرداد جیرفت، شهرداری بم، کمیل کرمان، آرزم رفسنجان با یکدیگر پیکار کردند و در گروه ب شهرداری سیرجان، شهید صادقی زرند، مس خاتون آباد شهربابک وشهرداری بردسیر با یک دیگر به رقابت پرداختند.

تیم فوتسال شهرداری سیرجان در نخستین دیدار خود  شهرداری بردسیر را با نتیجه پر گل 11 بر 1 شکست داد. سیرجانی ها در  دومین دیدار باز هم در یک دیدار پر گل با نتیجه 13 بر 1 از سد تیم مس خاتون اباد شهربابک گذشتند و در دیدار سوم تیم شهرداری بم را با نتیجه 8 بر 0 پشت سر گذاشتند تا راهی فینال این دوره از مسابقات شوند.

شهرداری سیرجان در ادامه و در فینال مسابقات برابر تیم مدعی کمیل کرمان به میدان رفت و نتیجه 4 بر 0 پیروز این دیدار شد تا قهرمانی مسابقات فوتسال بانوان استان در رده سنی جوانان به این تیم تعلق گیرد.

اسامی بازیکنان تیم فوتسال جوانان بانوان شهرداری سیرجان به شرح ذیل است.

 مریم سروری، حدیث رفعتی، فاطمه ستوده، هستی فروزنده، زهره عرفانی، فرزانه خباز، مهشید شهسواری، نازیلا کورکی نژاد، نازنین زید آبادی نژاد، مهلا صادقی، دیبا پورسیوندی و فریمهر خضری

مربی : ندا رضا پور

سرپرست : سارا موسایی پور

آخرین اخبار

تبلیغات

Template Design:Dima Group