شنبه 5 بهمن 1398 | Saturday 25 January 2020

مناقشات و اختلافات برخی از پیشکسوتان و قهرمانان پرورش اندام استان با روند تصمیم گیری ها در این هیات وارد فاز جدیدی شده است.

 

 

 

برخی پیشکسوتان پرورش اندام که مدتی است در قامت معترض و منتقد خواهان ایجاد تغییرات در سیاست های اجرایی هیات پرورش اندام استان هستند. پررنگ شدن اختیارات سایر پیشکسوتان و قهرمانان در اتاق فکر و مرکز فرماندهی هیات و خداحافظی با  تصمیم گیری های خود سرانه و تک محور از مهمترین خواسته های این اشخاص به شمار می روند.

پیگیری های انجام گرفته از سوی قهرمانان و پیشکسوتان در دو جبهه ورزشی و سیاسی و از سوی دیگر انتشار فایل صوتی بحث برانگیز متعلق به دبیر هیات پرورش اندام اتفاقات پیرامون پرورش اندام استان را وارد فاز جدیدی کرده و به نظر می رسد حالا کمرنگ شدن اختیارات دبیر هیات و تفویض آن اختیارات به سایر اعضا نقطه مشترک این خواسته ها باشد.

اما رییس هیات پرورش اندام استان اخیرا در برابر خواسته های معترضان نرمشی اندک از خود نشان داده و مسئولیت هایی را به افراد دیگری واگذار کرده است. صنعتی مدتی قبل منصور صادق نژاد را به عنوان نایب رئیس جدید هیات خود معرفی می کند و فرهاد خضر دیگر منتقد عملکرد دبیر هیات را در کمیته داوران هیات به کار می گمارد، اما گویی تا به این لحظه حکمی به این اشخاص از سوی رئیس هیات داده نشده است.

وی همچنین روز گذشته یاسر اسماعیلی دیگر قهرمان مطرح پرورش اندام استان را به عنوان مسئول کمیته داوران رقابت های قهرمانی استان که جمعه 12 مهر برگزار می شود منصوب کرد تا با انجام این تغییر و تحولات ناپایدار بازی را در زمین معترضان و مخالفان اداره کرده باشد.

حال سوال اصلی و اساسی اینجاست که چرا رئیس هیات پرورش اندام استان دست از حمایت از دبیر خود برنمی دارد؟ ادامه دار شدن  بازی با مهره های شطرنج از سوی رئیس هیات چه علتی دارد؟ چرا کامران صنعتی حاضر نمی شود دبیر هیات خود راپس از سال ها تغییر دهد؟

آخرین اخبار

تبلیغات

Template Design:Dima Group