شنبه 5 بهمن 1398 | Saturday 25 January 2020

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمان می گوید با برگزاری رویداد مهمی همچون مسابقات فوتسال شهرداری های کلان شهرهای کشور می توان  قابلیت ها و پتانسیل ها کرمان را بیشتر از گذشته معرفی کرد.

 علی رضا دادگر سرپرست دبیری هیات فوتبال استان کرمان شد، این خبری بود که در روز های گذشته از سوی مرجع خبری هیات فوتبال استان اعلام شد،

کمتر کسی تصور می کرد، آخر و عاقبت جنگیدن بر سر توپ با بازیکن نفت مسجد سلیمان در لیگ دو فصل قبل به پارگی رباط صلیبی کاپیتان با اخلاق مسی ها منتهی شود.

مدیرعامل باشگاه گهر زمین اعتقاد دارد با راه اندازی آکادمی فوتسال باشگاه گهر زمین این مجموعه با یک برنامه ریزی مناسب 4 ساله می تواند به کارخانه بازیکن سازی فوتسال در کرمان تبدیل شود.

 

سرمربی تیم فوتسال فولاد سیرجان ایرانیان می گوید با تیمی متشکل از بازیکنان کاملا بومی و جوان در مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور شرکت می کنیم. در همین راستا مسئولان مجموعه فولاد را متقاعد کردیم تا در سال اول به بازیکنان شهرمان اعتماد کنند.

 حمید ارچنگی مدیرعامل باشگاه آینده سازان می گوید این باشگاه در آینده ای نزدیک تولید در زمینه تولید بازیکن و تربیت فوتبالیست یکی از بهترین باشگاه های استان کرمان خواهد شد.

آخرین اخبار

تبلیغات

Template Design:Dima Group